Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12 Nordöstra, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-10 16:00 (Inst.) Sibbhults IF - FC Hessleholm Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2020-04-12 11:00 (Inst.) Kristianstads DFF - Vittsjö GIK röd Vilans IP B-plan 7-manna 1
2020-04-13 11:00 (Inst.) Röke IF/Hörja IF - Åhus IF Röke IP 7-manna
2020-04-13 16:00 (Inst.) Vittsjö GIK vit - Ifö Bromölla IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-04-14 18:00 (Inst.) Vinslövs IF - VMA IK (F13) Sparbanksarenan D-plan
2020-04-18 11:00 (Inst.) Åhus IF - Sibbhults IF Åhus IP B2 7-manna
2020-04-18 11:00 (Inst.) Ifö Bromölla IF - Röke IF/Hörja IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2020-04-19 10:00 (Inst.) Wä IF - Vittsjö GIK vit Wä IP B-plan 7-manna 1
2020-04-19 10:00 (Inst.) FC Hessleholm - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-04-19 15:00 (Inst.) VMA IK (F13) - Kristianstads DFF Arkelstorps IP A-plan
2020-04-25 10:00 (Inst.) Vinslövs IF - Åhus IF Sparbanksarenan D-plan
2020-04-26 10:30 (Inst.) Vittsjö GIK röd - VMA IK (F13) Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-04-26 11:00 (Inst.) Röke IF/Hörja IF - Wä IF Röke IP 7-manna
2020-04-26 12:00 (Inst.) Sibbhults IF - Ifö Bromölla IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2020-04-26 12:00 (Inst.) Kristianstads DFF - FC Hessleholm Vilans IP B-plan 7-manna 1
Maj
2020-05-02 10:30 Vittsjö GIK vit - Röke IF/Hörja IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-05-02 11:00 (Inst.) Ifö Bromölla IF - Vinslövs IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2020-05-03 10:00 Wä IF - Sibbhults IF Wä IP B-plan 7-manna 1
2020-05-03 10:00 FC Hessleholm - Vittsjö GIK röd Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-05-03 10:00 Åhus IF - Kristianstads DFF Åhus IP B2 7-manna
2020-05-10 10:30 Vittsjö GIK röd - Åhus IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-05-10 12:00 Kristianstads DFF - Ifö Bromölla IF Vilans IP B-plan 7-manna 1
2020-05-10 15:00 Vinslövs IF - Wä IF Sparbanksarenan D-plan
2020-05-10 15:00 VMA IK (F13) - FC Hessleholm Arkelstorps IP A-plan
2020-05-10 17:00 Sibbhults IF - Vittsjö GIK vit Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2020-05-16 10:00 Wä IF - Kristianstads DFF Wä IP B-plan 7-manna 1
2020-05-16 12:00 Ifö Bromölla IF - Vittsjö GIK röd Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2020-05-16 15:00 Åhus IF - VMA IK (F13) Åhus IP B2 7-manna
2020-05-17 10:30 (Inst.) Vittsjö GIK vit - Vinslövs IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-05-17 11:00 Röke IF/Hörja IF - Sibbhults IF Röke IP 7-manna
2020-05-30 10:30 (Inst.) Vittsjö GIK röd - Wä IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-05-31 10:00 (Inst.) FC Hessleholm - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-05-31 12:00 (Inst.) Kristianstads DFF - Vittsjö GIK vit Vilans IP B-plan 7-manna 1
2020-05-31 16:00 VMA IK (F13) - Ifö Bromölla IF Arkelstorps IP A-plan
Juni
2020-06-06 11:00 Ifö Bromölla IF - FC Hessleholm Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2020-06-06 13:00 Sibbhults IF - Vinslövs IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2020-06-07 10:00 Wä IF - VMA IK (F13) Wä IP B-plan 7-manna 1
2020-06-07 10:30 (Inst.) Vittsjö GIK vit - Vittsjö GIK röd Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-06-07 11:00 Röke IF/Hörja IF - Kristianstads DFF Röke IP 7-manna
2020-06-11 18:00 Vinslövs IF - Röke IF/Hörja IF Sparbanksarenan D-plan
2020-06-13 11:00 (Inst.) VMA IK (F13) - Vittsjö GIK vit Arkelstorps IP A-plan
2020-06-13 11:00 Åhus IF - Ifö Bromölla IF Åhus IP B2 7-manna
2020-06-14 10:00 FC Hessleholm - Wä IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-06-14 10:30 (Inst.) Vittsjö GIK röd - Röke IF/Hörja IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 1
2020-06-14 13:30 Kristianstads DFF - Sibbhults IF Vilans IP B-plan 7-manna 1

Postadress:
VMA IK - Fotboll
VMA IK, Limugnsvägen 4
29155 Arkelstorp

Kontakt:
Tel: 0733091122
E-post: This is a mailto link

Se all info