Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Nordöstra C1, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärnums GoIF Marie Josefin Caroline Hansson 047930529 0704431088 blå/blå/blå
Broby IF Jerry Hubertsson 0723100025 Orange/blå/blå/Orange / Blå
Finja IF Johan Hammarqvist 0720505911 blå/vit /blå/blå
Hanaskogs IS David Carlsson 0769490033 Gul/Svart/Svart
Hässleholms IF röd Magnus Lund 0736229197 grön, vit, grön
Hässleholms IF vit Andreas Gren 0705233175 grön/vit/grön
Hästveda IF Peter Viktorsson 0728707763 Röd/Röd/Röd
IFK Hässleholm Sune Levin 0708284354 gul-svart randig hel svart rygg, svart, svart
IFK Knislinge Joakim Hector 0736265335 vit/blå/blå
IFK Osby Emma Karlsson vit/blå/blå
Treby IF Patrick Svensson 0733666665 vit/röd/vit
VMA IK Jens Tornberg 0708761577 grönvit, Vit, grön/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2020-08-15 10:00 Finja IF - VMA IK Finja IP A-plan
2020-08-15 12:00 IFK Hässleholm - Broby IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-08-16 00:00 Hanaskogs IS - Treby IF
2020-08-16 10:00 Hässleholms IF vit - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-08-16 15:00 Hästveda IF - Hässleholms IF röd Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2020-08-16 16:30 Bjärnums GoIF - IFK Knislinge Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2020-08-22 11:00 VMA IK - Hanaskogs IS Arkelstorps IP A-plan
2020-08-22 11:00 IFK Knislinge - Finja IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2020-08-22 12:00 Broby IF - Bjärnums GoIF Broby IP plan 3 7-manna 1
2020-08-22 13:00 IFK Osby - Hästveda IF Gamleby B-plan 7-manna
2020-08-23 10:00 Hässleholms IF röd - IFK Hässleholm Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-08-23 16:00 Treby IF - Hässleholms IF vit Lindvallen A-plan 7-manna 1
2020-08-29 11:00 Hästveda IF - Treby IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2020-08-30 00:00 Hanaskogs IS - IFK Knislinge
2020-08-30 10:00 Hässleholms IF röd - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-08-30 11:00 Finja IF - Broby IF Finja IP A-plan
2020-08-30 11:30 Hässleholms IF vit - VMA IK Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-08-30 16:30 Bjärnums GoIF - IFK Hässleholm Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
September
2020-09-06 12:00 Broby IF - Hanaskogs IS Broby IP plan 3 7-manna 1
2020-09-06 12:00 IFK Knislinge - Hässleholms IF vit Helgevallen B-plan 7-manna 1
2020-09-06 12:00 IFK Hässleholm - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-09-06 14:00 VMA IK - Hästveda IF Arkelstorps IP A-plan
2020-09-06 16:00 Treby IF - Hässleholms IF röd Lindvallen A-plan 7-manna 1
2020-09-06 16:30 Bjärnums GoIF - Finja IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2020-09-12 13:00 IFK Osby - Treby IF Gamleby B-plan 7-manna
2020-09-13 00:00 Hanaskogs IS - Bjärnums GoIF
2020-09-13 10:00 Finja IF - IFK Hässleholm Finja IP A-plan
2020-09-13 10:00 Hässleholms IF röd - VMA IK Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-09-13 13:00 Hässleholms IF vit - Broby IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-09-13 15:00 Hästveda IF - IFK Knislinge Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2020-09-19 11:00 Broby IF - Hästveda IF Broby IP plan 3 7-manna 1
2020-09-19 12:00 IFK Hässleholm - Treby IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-09-20 11:00 VMA IK - IFK Osby Arkelstorps IP A-plan
2020-09-20 12:00 Finja IF - Hanaskogs IS Finja IP A-plan
2020-09-20 12:00 IFK Knislinge - Hässleholms IF röd Helgevallen B-plan 7-manna 1
2020-09-20 16:30 Bjärnums GoIF - Hässleholms IF vit Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2020-09-27 00:00 Hanaskogs IS - IFK Hässleholm
2020-09-27 10:00 Hässleholms IF röd - Broby IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-09-27 10:30 IFK Osby - IFK Knislinge Gamleby B-plan 7-manna
2020-09-27 11:30 Hässleholms IF vit - Finja IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-09-27 13:30 Hästveda IF - Bjärnums GoIF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2020-09-27 16:00 Treby IF - VMA IK Lindvallen A-plan 7-manna 1
Oktober
2020-10-03 12:00 IFK Hässleholm - VMA IK Österås IP F-plan 7-manna 2
2020-10-04 00:00 Hanaskogs IS - Hässleholms IF vit
2020-10-04 10:00 IFK Knislinge - Treby IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2020-10-04 13:00 Finja IF - Hästveda IF Finja IP A-plan
2020-10-04 16:00 Broby IF - IFK Osby Broby IP plan 3 7-manna 1
2020-10-04 16:30 Bjärnums GoIF - Hässleholms IF röd Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2020-10-08 18:00 Hästveda IF - Hanaskogs IS Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2020-10-10 10:30 IFK Osby - Bjärnums GoIF Gamleby B-plan 7-manna
2020-10-11 10:00 Hässleholms IF röd - Finja IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-10-11 11:00 VMA IK - IFK Knislinge Arkelstorps IP A-plan
2020-10-11 11:30 Hässleholms IF vit - IFK Hässleholm Österås IP F-plan 7-manna 1
2020-10-11 16:00 Treby IF - Broby IF Lindvallen A-plan 7-manna 1

Postadress:
VMA IK - Fotboll
VMA IK, Limugnsvägen 4
29155 Arkelstorp

Kontakt:
Tel: 0733091122
E-post: This is a mailto link

Se all info